Deelnemers 2017

A

Appelman
58. Fransje Appelman, schilderen, tekenen – Touwslagerstraat 21
atelierfransjeappelman.mysite.com
frans.appelman@gmail.com

Averes
67. Lotte Averes, beeldhouwen, Tussen de Bogen 16
ec.averes@planet.nl

B

beek, karin
3. Karin Beek, beeldhouwen – Binnen Dommersstraat 17
www.karinbeek.nl
info@karinbeek.nl

Beurden
23. Carla van Beurden, uitgesneden teksten, tekstbomen, installaties
– Realengracht 104
carlavanbeurden.nl
carlabe@dds.nl

Sonja Besselink
Extra: Sonja Besselink – Kunst op kamers, gegraveerde en beschilderde plexiglas objecten – Prinseneiland 103 A
info@kunstopkamers.nl

Bittremieux
7. Christine Bittremieux, schilderijen – Nieuwe Teertuinen 17G
www.bittremieux.nl
christine@unstable.nl

Blaisse
51. Maria Blaisse, vormgeving – Bickersgracht 55
www.mariablaisse.com
mariablaisse@xs4all.nl

Illa Blanken
1. Ila Blanken, analoge fotografie – Haarlemmerdijk 23c
ila49@hetnet.nl

Bockxmeer
38. Gerda van Bockxmeer, schilderen – Silodam 152
gerdavanbockxmeer.nl
g.v.bockxmeer@hetnet.nl


49. Nirak Bossewinkel, keramiek – Kleine Bickersstraat 1
pinterest.com/eucalita/keramiek
eucalita@hotmail.com

Bosveld
44. Willem Bosveld, fotografie – Galerie Moon, Grote Bickersstraat 71
www.galeriemoon.nl
galeriemoon@hotmail.com

Breedveld
2. Ada Breedveld, schilderen – Haarlemmerdijk 54, Galerie Hooffzaak
adabreedveld.nl
info@adabreedveld.nl

Bruls
36. Dieter Bruls, tekeningen – Van Linschotenstraat 32
www.dieterbruls.nl
dieterbruls@gmail.com

Simone Bosch
66. Simone Bosch, bloemaquarellen – Tussen de Bogen 16
www.simonebosch.nl
info@simonebosch.com

Johan Ganpat Brouwer
43. Johan Ganpat Brouwer, diverse disciplines – Kleine Bickersstraat 2
johnnybier@gmail.com

C

 

D

Dam
60. Wieske Dam, schilderen in combinatie met coaching voor groepen, Keerpunt 10
www.talkaboutscoaching.com
info@talkaboutscoaching.com

Deinama
32. Nynke Deinema, beeldende kunst – Barentzstraat 160
www.nynkedeinema.nl
ndeinema@xs4all.nl

Dercksen
4. Jeroen Dercksen, schilder en tekenaar – Binnen Dommersstraat 17
www.jeroendercksen.nl
info@jeroendercksen.nl

Dijk, Hanna van
45. Hanna van Dijk, schilderkunst – Tuin der Kunsten tegenover Bickersgracht 200
j.dijk703@chello.nl

Dirks
61. Gerard Dirks, schilderkunst, Keerpunt 10
gerarddirks@hotmail.com

E

Eliasson
53. Anja Eliasson, cartoons, schilderijen – Galerie Moon 2, Bickersgracht 54
www.anjaeliasson.nl
anjakyllikki.eliasson@gmail.com

Enschede
41. Els Enschedé, fotografie – Grote Bickersstraat 88
www.elsenschede.nl
els.enschede@outlook.com

Engel
46. Joyce van den Engel, schilderkunst, keramiek – Tuin der Kunsten tegenover Bickersgracht 200
jvandenengel.blogspot.nl
jvdengel@hotmail.com

F

Caucasus Mountains
34. Engelbert Fellinger, zwart-witfotografie van bos en landschap – Van Linschotenstraat 41
www.engelbert.org
info@engelbert.org

G

Giannattasio
30. Antonio Giannattasio, schilder en muzikant – Barentzstraat 28
agiannattasio@online.nl

Galerie Moon
55. Galerie Moon 2, kunst en design – Bickersgracht 54
www.galeriemoon.nl
galeriemoon@hotmail.com

Gelder
42. Therese van Gelder, schilderen – Grote Bickersstraat 88
theresevangelder.nl
vangelder.therese@gmail.com

Geurts
65. Guus Geurts, fotografie – Bickersgracht 2
www.guusgeurts.nl
guusgeurts@yahoo.com

H


56. Yvonne Hakkert, digital art and paintings – Grote Bickersstraat 49
yvonnehakkert.nl
yvonne@hakkert.net

Helsloot
11. Yvonne Helsloot, keramiek – Prinseneiland 14e
yhelsloot@gmail.com

Hoekstra
24. Roeland Hoekstra, traditionele Afrikaanse kunst – Realengracht 104
roelandhoekstra@hetnet.nl

47. Henny Hooijer, diverse technieken – Tuin der Kunsten tegenover Bickersgracht 200
hehooijer@gmail.com

K

Kloosterman
64. Jonathan Kloosterman, schilderkunst – Bickersgracht 6
Demonstraties schilderkunst aan de kade bij
Veemgebouw 410/412
Souterrain s/05
blonablap@gmail.com

Koppelaar's
59. Koppelaar’s Kunsthuiskamer, stadsgezichten van Amsterdam, beelden, tekeningen, schilderijen
– Touwslagerstraat 29
www.kunsthuiskamer.nl
info@kunsthuiskamer.nl

kruijer
10. Adriana Kruijer, schilderijen – en plein air, op en rondom het Prinseneiland
adri.kruijer@upcmail.nl

L

Leest, van
12. Marietje van der Leest, keramiek – Prinseneiland 14e
leest2012@kpnmail.nl

LUZ.CO
Extra: LUZ.CO, sieraden – Realengracht 158
www.luzco.nl
sieraad@luzco.nl

M

Fransien vd Meer
63. Fransien Van der Meer, keramiek – Zeilmakersstraat 26
facebook.com/KeramiSien-1720281671623435/
fransienvandermeer@gmail.com


8. Arthur Meijer, beelden van huizen – Nieuwe Teertuinen 17
www.arthurmeijer.nl
art@arthurmeijer.nl

Merlijn
15. Gert Merlijn, lichtobjecten – Prinseneiland 511
www.symbala.nl
symbala@hotmail.com

mol
25. Petra Mol, raamkunstwerken, objecten, schilderijen, tekeningen – Realengracht 104
www.petramol.exto.nl
petramol@dds.nl

Mulder
39. Machteld Mulder, beeldende kunst – Silodam 152
m.mulder@silonet.nl

N

 

P


31. Buurtkamer Parlarie, diverse kunstenaars – Barentzstraat 28
parlarie.nl
info@parlarie.nl


37. Lieke Peeters, tekeningen, kleurpotlood, inkt, mixed media – Van Linschotenstraat 32
www.liekepeeters.nl

Postma
33. Marjo Postma, tekenen en grafiek – Barentzstraat 160
marjopostma.nl
mail@marjopostma.nl

Coby Prins
40. Coby Prins, beeldende kunst – Silodam 180
lvnsgntr@gmail.com

R

Roskam & L' estoir
Extra: ROSKAM & L’ESTOIR, beeldende kunst, Prinseneiland 97-3
www.isabelleroskam.nl / www.lestoir.com
info@isabelleroskam.nl / esther@lestoir.com

Ruempol
26. Marina Ruempol, fotografie – Realengracht 104
www.mrfoto.nl
info@mrfoto.nl

S

Scheepbouwer
52. Daisy Scheepbouwer, schilderen – Bickersgracht 58
www.daisyscheepbouwer.nl
d.m.scheepbouwer@gmail.com

Schook
68. Ammetje Schook, beeldende kunst, grafiek – Café ’t Baauwhooft, Hendrik Jonkerplein 2
www.ammetjeschook.nl
info@ammetjeschook.nl

Seeleman
54. Ingeborg Seelemann, portretten – portretteert live in Moon 2 – Bickersgracht 54 hs
www.ingeborgseelemann.nl
ingeborgseelemann@yahoo.com

Pols
16-22. Signatuur (groepsexpositie studenten Masterjaar DIY Textileschool) , textielkunst – Taandwarsstraat 2
d.j.warmels@kpnmail.nl

Sluyter
13. Carol Sluyter, schilderen met fotografie – Prinseneiland 14e
www.carolsluyter.nl
carolsluyter@tiscali.nl


62. Studio Sophisti, interactieve producten – Zeilmakerstraat 15
studiosophisti.nl
info@studiosophisti.nl

Stale Amsterdam
6. STALE AMSTERDAM, action painting portretten – Houtmankade 97 hs
www.stale.amsterdam
martijn@stale.amsterdam

Stigt
50. Joze van Stigt, keramiek – Kleine Bickersstraat 1
jozejoze26@gmail.com

Studio Matrix
57. Studio Matrix, edelsmeden -Grote Bickersstraat 44a
www.studiomatrix.nl
studio-matrix@freeler.nl

T

Typique
5. Typique, ambachtelijke drukkerij – Haarlemmerdijk 123
www.typique.nl
rene@typique.nl

V

verboon
48. Antoinette Verboon, beeldende kunst – Tuin der Kunsten, Bickerseiland t/o nummer 200
www.galeriepieterburen.nl
verboon70@hotmail.com

Versteegen
27. Jannemieke Versteegen, gemengde technieken, keramiek – Realengracht 104
jannemiekeversteegen.nl
jannemieke.art@gmail.com

Visser
14. Hilda Visser, schilderkunst en illustraties – Prinseneiland 477
www.hildavisser.nl
hilda@hildavisser.nl

W

waterman
35. Simone Waterman, zaagwerk in zilver en koper – Van Linschotenstraat 46
watermansimone@gmail.com

Woude
9. Reinder van der Woude, schilderijen, grafiek, muziek – Nieuwe Teertuinen 17
www.reindervanderwoude.nl
rvdwoude@xs4all.nl

Z

Zeeman
28. Marieke Zeeman, schilderijen, objecten – Realengracht 104
a.zeeman6@kpnplanet.nl

Zikken
29. Gineke Zikken, schilderijen – Yays Zoutkeetsgracht 116
www.ginekezikken.nl
gineke.zikken@gmail.com

Laatste aanpassing: 16 mei 2017